SMP50-220
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP50-220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP50-220
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL 50A 220V BIDIRECT SMA
Fitxak: SMP50-220.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMP50-220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP50-220 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL 50A 220V BIDIRECT SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116089 pcs Datuen fitxa SMP50-220.pdf
Tentsioa - Off egoera 220V Tentsioa - Breakover 293V
Series SMP, TRISIL™ Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Beste izenak 497-12530-1
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 25pF