SMP50-270
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP50-270 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP50-270
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena THYRISTOR 270V 150A SMA
Fitxak: SMP50-270.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
SMP50-270ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP50-270 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena THYRISTOR 270V 150A SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 279683 pcs Datuen fitxa SMP50-270.pdf
Tentsioa - Off egoera 270V Tentsioa - Breakover 360V
Series SMP, TRISIL™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 25pF