SMP50-100
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP50-100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP50-100
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL 100V BIDIRECT SMA
Fitxak: SMP50-100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMP50-100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP50-100 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL 100V BIDIRECT SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107375 pcs Datuen fitxa SMP50-100.pdf
Tentsioa - Off egoera 100V Tentsioa - Breakover 133V
Series SMP, TRISIL™ Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Beste izenak 497-15664-1
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 35pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMP50-180
SMP50-180
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TRISIL 180V BIDIRECT SMA
Stockean: 110652 pcs
Deskarga: SMP50-180.pdf
RFQ
SMP4-SBC-YG
SMP4-SBC-YG
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: LED GREEN/YELLOW CLEAR 4PLCC SMD
Stockean: 4387 pcs
Deskarga: SMP4-SBC-YG.pdf
RFQ
deskribapena: TRISIL 120V BIDIRECT SMA