L78L12ABZ
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L78L12ABZ
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Fitxak: L78L12ABZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
L78L12ABZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L78L12ABZ fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 254631 pcs Datuen fitxa L78L12ABZ.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-92-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 42dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-7276
L78L12ABZ-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-92-3 Uneko - Hornikuntza (Max) 6.5mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 6mA Uneko - Irteera 100mA