L78L12ACD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78L12ACD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L78L12ACD
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 12V 100MA 8SO
Fitxak: L78L12ACD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
L78L12ACDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L78L12ACD fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 12V 100MA 8SO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 364941 pcs Datuen fitxa L78L12ACD.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 42dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA 8-SO
Uneko - Hornikuntza (Max) 6.5mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 6mA
Uneko - Irteera 100mA Kontrolatzeko eginbideak -
Oinarriaren zati kopurua L78L12A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
L78L12ACD13TR
L78L12ACD13TR
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: IC REG LINEAR 12V 100MA 8SO