L78L12ABUTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78L12ABUTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L78L12ABUTR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3
Fitxak: L78L12ABUTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
L78L12ABUTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L78L12ABUTR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 542305 pcs Datuen fitxa L78L12ABUTR.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-89-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-243AA PSRR 42dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-7768-2
L78L12ABUTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA SOT-89-3 Uneko - Hornikuntza (Max) 6.5mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 6mA Uneko - Irteera 100mA