L78L10ACUTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78L10ACUTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L78L10ACUTR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 10V 100MA SOT89-3
Fitxak: L78L10ACUTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
L78L10ACUTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L78L10ACUTR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 10V 100MA SOT89-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 573595 pcs Datuen fitxa L78L10ACUTR.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 10V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-89-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-243AA PSRR 45dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-7275-2
L78L10ACUTR-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 100mA SOT-89-3 Uneko - Hornikuntza (Max) 6mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 5.5mA Uneko - Irteera 100mA