PBT-RP100AN1SS0AMA0Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBT-RP100AN1SS0AMA0Z
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SEN PRESS 0-100PSI
Fitxak:
Stock egoera 352 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 352 pcs
  • Mezua
PBT-RP100AN1SS0AMA0Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBT-RP100AN1SS0AMA0Z fabrikatzailea N/A
deskribapena SEN PRESS 0-100PSI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 352 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 8 V ~ 35 V Amaiera estiloa Connector
Hornitzaileen gailuen paketea - Series -
Presio mota Gauge Port Style Threaded
Portuaren tamaina Female - 1/4" (6.35mm) NPT Pakete / kasua Cylinder, Metal
Irteerako mota Analog Current Irteera 4 mA ~ 20 mA
Beste izenak 6048686 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 80°C
Presio operatiboa 100 PSI (689 kPa) Gehieneko presioa -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Pressure Sensor 100 PSI (689 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder, Metal
zehaztasun ±0.5%