PBT-RP050SN1SS0AMA0Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBT-RP050SN1SS0AMA0Z
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena PRESSURE TRANS 0-50 PSI
Fitxak:
Stock egoera 586 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 586 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
PBT-RP050SN1SS0AMA0Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBT-RP050SN1SS0AMA0Z fabrikatzailea N/A
deskribapena PRESSURE TRANS 0-50 PSI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 586 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 8 V ~ 35 V Amaiera estiloa Connector
Hornitzaileen gailuen paketea - Series -
Presio mota Gauge Port Style Threaded
Portuaren tamaina Female - 1/4" (6.35mm) NPT Pakete / kasua Cylinder
Irteerako mota Analog Current Irteera 4 mA ~ 20 mA
Beste izenak 1882-1345
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 80°C
Presio operatiboa 50 PSI (344.74 kPa) Gehieneko presioa -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Pressure Sensor 50 PSI (344.74 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder
zehaztasun 1%