PBT-RP015SN1SS0UMA0Z
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBT-RP015SN1SS0UMA0Z
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SEN PRESS 0-15 PSI
Fitxak:
Stock egoera 574 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 574 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PBT-RP015SN1SS0UMA0Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBT-RP015SN1SS0UMA0Z fabrikatzailea N/A
deskribapena SEN PRESS 0-15 PSI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 574 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 8 V ~ 35 V Amaiera estiloa Connector
Hornitzaileen gailuen paketea - Series -
Presio mota Gauge Port Style Threaded
Portuaren tamaina Female - 1/4" (6.35mm) NPT Pakete / kasua Cylinder, Metal
Irteerako mota Analog Voltage Irteera 0 V ~ 5 V
Beste izenak 6041846 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 80°C
Presio operatiboa 15 PSI (103 kPa) Gehieneko presioa -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Pressure Sensor 15 PSI (103 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder, Metal
zehaztasun ±1%