PBT-RP025SN1SS0ALAOZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBT-RP025SN1SS0ALAOZ
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SEN PRESS 0-25 PSI
Fitxak:
Stock egoera 541 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 541 pcs
  • Mezua
PBT-RP025SN1SS0ALAOZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBT-RP025SN1SS0ALAOZ fabrikatzailea N/A
deskribapena SEN PRESS 0-25 PSI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 541 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 8 V ~ 35 V Amaiera estiloa Connector
Hornitzaileen gailuen paketea - Series -
Presio mota Gauge Port Style Threaded
Portuaren tamaina Female - 1/4" (6.35mm) NPT Pakete / kasua Cylinder, Metal
Irteerako mota Analog Current Irteera 4 mA ~ 20 mA
Beste izenak 6051019 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 80°C
Presio operatiboa 25 PSI (172 kPa) Gehieneko presioa -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Pressure Sensor 25 PSI (172 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder, Metal
zehaztasun ±1%