MPS-160TSNU0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPS-160TSNU0
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SENSOR LINEAR 160MM CABLE
Fitxak:
Stock egoera 238 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 238 pcs
  • Mezua
MPS-160TSNU0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPS-160TSNU0 fabrikatzailea N/A
deskribapena SENSOR LINEAR 160MM CABLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 238 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 15 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable
Irteera 0 V ~ 10 V Beste izenak 1050922
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Chassis Mount
linealtasun - Lineal Range 0 ~ 160.00mm (0 ~ 6.30")