MPS-192TSTU0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPS-192TSTU0
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SENSOR LINEAR 192MM CABLE
Fitxak:
Stock egoera 223 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 223 pcs
  • Mezua
MPS-192TSTU0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPS-192TSTU0 fabrikatzailea N/A
deskribapena SENSOR LINEAR 192MM CABLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 223 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 15 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable
Irteera 0 V ~ 10 V Beste izenak 1050738
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Chassis Mount
linealtasun - Lineal Range 0 ~ 192.00mm (0 ~ 7.56")