MPS-200-3.3
MEAN WELLMEAN WELL
MPS-200-3.3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPS-200-3.3
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 92W
Fitxak: MPS-200-3.3.pdf
  • Mezua
MPS-200-3.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPS-200-3.3 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 92W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1171 pcs Datuen fitxa MPS-200-3.3.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 7.00" L x 4.22" W x 1.40" H (177.8mm x 107.2mm x 35.6mm)
Series MPS-200 Energia (Watts) 92W (132W Forced Air)
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input Eraginkortasuna 77%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 28A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Uneko - Irteera (Max) 28A