MPS-128TSTU0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPS-128TSTU0
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SENSOR LINEAR 128MM CABLE
Fitxak:
Stock egoera 264 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 264 pcs
  • Mezua
MPS-128TSTU0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPS-128TSTU0 fabrikatzailea N/A
deskribapena SENSOR LINEAR 128MM CABLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 264 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 15 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable
Irteera 0 V ~ 10 V Beste izenak 1045673
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Chassis Mount
linealtasun - Lineal Range 0 ~ 128.00mm (5.04")