MPS-160TSNP0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPS-160TSNP0
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SENSOR LIN 160MM CBL W/CONN
Fitxak:
Stock egoera 224 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 224 pcs
  • Mezua
MPS-160TSNP0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPS-160TSNP0 fabrikatzailea N/A
deskribapena SENSOR LIN 160MM CBL W/CONN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 224 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 15 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable with Connector
Irteera 0 V ~ 10 V Beste izenak 1053839
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Chassis Mount
linealtasun - Lineal Range 0 ~ 160.00mm (0 ~ 6.30")