MPS-128TLTQ0
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPS-128TLTQ0
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SENSOR LIN 128MM CBL W/CONN
Fitxak:
Stock egoera 275 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 275 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MPS-128TLTQ0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPS-128TLTQ0 fabrikatzailea N/A
deskribapena SENSOR LIN 128MM CBL W/CONN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 275 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 15 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable with Connector
Teknologia LVIT (Linear Variable Inductance Transducer) Hornitzaileen gailuen paketea -
Series - Biraketa angelua - Elektrikoa, mekanikoa -
Erresistentzia Tolerantzia - Packaging Bulk
Pakete / kasua Module Irteerako seinalea -
Irteera - Beste izenak 1062518
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Chassis Mount
linealtasun - Lineal Range 0 ~ 128.00mm (5.04")