ERZ-E08A201
PanasonicPanasonic
ERZ-E08A201 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E08A201
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10.5MM
Fitxak: ERZ-E08A201.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERZ-E08A201ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E08A201 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 268082 pcs Datuen fitxa ERZ-E08A201.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 200V Varistor tentsioa (min) 185V
Varistor Tentsioa (Max) 225V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10.5mm
Beste izenak ERZE08A201
P16667
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 170V
Gehienezko AC bolumena 130V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 35J Deskribapen zehatza 200V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 390pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ERZ-E08A221CS
ERZ-E08A221CS
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10.5MM
Stockean: 896403 pcs
Deskarga: ERZ-E08A221CS.pdf
RFQ
ERZ-E08A241
ERZ-E08A241
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10.5MM
Stockean: 258317 pcs
Deskarga: ERZ-E08A241.pdf
RFQ
ERZ-E08A201CS
ERZ-E08A201CS
deskribapena: VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10.5MM