ERZ-E07F471
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E07F471
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 2.5KA DISC 9MM
Fitxak: ERZ-E07F471.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
ERZ-E07F471ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E07F471 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 470V 2.5KA DISC 9MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 979476 pcs Datuen fitxa ERZ-E07F471.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 9mm
Beste izenak ERZE07F471 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 385V
Gehienezko AC bolumena 300V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 65J Deskribapen zehatza 470V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
Oraina - Surge 2.5kA Edukiera @ maiztasuna 170pF @ 1kHz