ERZ-E07F391
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E07F391
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 390V 2.5KA DISC 9MM
Fitxak: ERZ-E07F391.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
ERZ-E07F391ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E07F391 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 390V 2.5KA DISC 9MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 918588 pcs Datuen fitxa ERZ-E07F391.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 390V Varistor tentsioa (min) 351V
Varistor Tentsioa (Max) 429V Series ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 9mm
Beste izenak ERZE07F391 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 320V
Gehienezko AC bolumena 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 53J Deskribapen zehatza 390V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
Oraina - Surge 2.5kA Edukiera @ maiztasuna 240pF @ 1kHz