ERZ-E07F361
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E07F361
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 360V 2.5KA DISC 9MM
Fitxak: ERZ-E07F361.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
ERZ-E07F361ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E07F361 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 360V 2.5KA DISC 9MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1202109 pcs Datuen fitxa ERZ-E07F361.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 360V Varistor tentsioa (min) 324V
Varistor Tentsioa (Max) 396V Series ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 9mm
Beste izenak ERZE07F361 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 300V
Gehienezko AC bolumena 230V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 50J Deskribapen zehatza 360V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
Oraina - Surge 2.5kA Edukiera @ maiztasuna 260pF @ 1kHz