ERZ-E08A271
PanasonicPanasonic
ERZ-E08A271 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E08A271
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10.5MM
Fitxak: ERZ-E08A271.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERZ-E08A271ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E08A271 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 244580 pcs Datuen fitxa ERZ-E08A271.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 270V Varistor tentsioa (min) 247V
Varistor Tentsioa (Max) 303V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10.5mm
Beste izenak ERZE08A271
P16670
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 225V
Gehienezko AC bolumena 175V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 49J Deskribapen zehatza 270V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 330pF @ 1kHz