ELL-CTV3R9N
PanasonicPanasonic
ELL-CTV3R9N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-CTV3R9N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.9UH 5.6A 8.5 MOHM
Fitxak: ELL-CTV3R9N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ELL-CTV3R9Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-CTV3R9N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 3.9UH 5.6A 8.5 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50586 pcs Datuen fitxa ELL-CTV3R9N.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
estali Shielded Series V
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PCD2147DKR Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 3.9µH
Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 3.9µH Shielded Wirewound Inductor 5.6A 8.5 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 8.5 mOhm
Uneko balorazioa 5.6A Uneko - Saturazioa -