ELL-CTV390M
PanasonicPanasonic
ELL-CTV390M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-CTV390M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 39UH 2.1A 61 MOHM SMD
Fitxak: ELL-CTV390M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ELL-CTV390Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-CTV390M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 39UH 2.1A 61 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114242 pcs Datuen fitxa ELL-CTV390M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
estali Shielded Series V
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELLCTV390M
PCD2159TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 39µH
Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 39µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 61 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 61 mOhm
Uneko balorazioa 2.1A Uneko - Saturazioa -