ELL-CTV391M
PanasonicPanasonic
ELL-CTV391M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-CTV391M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 390UH 630MA 560 MOHM
Fitxak: ELL-CTV391M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ELL-CTV391Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-CTV391M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 390UH 630MA 560 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106663 pcs Datuen fitxa ELL-CTV391M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
estali Shielded Series V
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELLCTV391M
PCD2171TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 390µH
Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 390µH Shielded Wirewound Inductor 630mA 560 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 560 mOhm
Uneko balorazioa 630mA Uneko - Saturazioa -