ELL-CTV5R6N
PanasonicPanasonic
ELL-CTV5R6N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-CTV5R6N
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 4.9A 11 MOHM SMD
Fitxak: ELL-CTV5R6N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ELL-CTV5R6Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-CTV5R6N fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 5.6UH 4.9A 11 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50401 pcs Datuen fitxa ELL-CTV5R6N.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
estali Shielded Series V
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PCD2149CT Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 5.6µH
Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 4.9A 11 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 11 mOhm
Uneko balorazioa 4.9A Uneko - Saturazioa -