ELL-CTV821M
PanasonicPanasonic
ELL-CTV821M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-CTV821M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820UH 440MA 1.14 OHM
Fitxak: ELL-CTV821M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ELL-CTV821Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-CTV821M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 820UH 440MA 1.14 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42965 pcs Datuen fitxa ELL-CTV821M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
estali Shielded Series V
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PCD2175CT Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 820µH
Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 820µH Shielded Wirewound Inductor 440mA 1.14 Ohm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.14 Ohm
Uneko balorazioa 440mA Uneko - Saturazioa -