EEU-TA1C332SB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-TA1C332SB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: EEU-TA1C332SB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
EEU-TA1C332SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-TA1C332SB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50212 pcs Datuen fitxa EEU-TA1C332SB.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series TA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.976A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.47A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUTA1C332SB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 22 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 3300µF eskaerak General Purpose