EEU-TA1C222SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-TA1C222SB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: EEU-TA1C222SB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
EEU-TA1C222SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-TA1C222SB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60703 pcs Datuen fitxa EEU-TA1C222SB.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series TA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.25A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUTA1C222SB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 31 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak General Purpose