EEU-TA1C332S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-TA1C332S
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: EEU-TA1C332S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
EEU-TA1C332Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-TA1C332S fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49911 pcs Datuen fitxa EEU-TA1C332S.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series TA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.976A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.47A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUTA1C332S
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 22 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 3300µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-TA1C332SB
EEU-TA1C332SB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 50212 pcs
Deskarga: EEU-TA1C332SB.pdf
RFQ
EEU-TA1C222B
EEU-TA1C222B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 61488 pcs
Deskarga: EEU-TA1C222B.pdf
RFQ
EEU-TA1C471B
EEU-TA1C471B
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Deskarga: EEU-TA1C471B.pdf
EEU-TA1C332
EEU-TA1C332