EEU-TA1C471S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-TA1C471S
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: EEU-TA1C471S.pdf
  • Mezua
EEU-TA1C471Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-TA1C471S fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6821 pcs Datuen fitxa EEU-TA1C471S.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series TA Ripple Current @ maiztasuna baxua 708.8mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak EEUTA1C471S Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 105 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 470µF