EEU-EE2E330
PanasonicPanasonic
EEU-EE2E330 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EE2E330
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Fitxak: EEU-EE2E330.pdf
  • Mezua
EEU-EE2E330ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EE2E330 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102962 pcs Datuen fitxa EEU-EE2E330.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series EE Ripple Current @ maiztasuna baxua 348.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 995mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEE2E330
P13641
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF