EEU-EE2D820S
PanasonicPanasonic
EEU-EE2D820S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EE2D820S
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
Fitxak: EEU-EE2D820S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-EE2D820Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EE2D820S fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55984 pcs Datuen fitxa EEU-EE2D820S.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series EE Ripple Current @ maiztasuna baxua 511mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.46A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEE2D820S
P13634
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 82µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 82µF