EEU-EE2E220
PanasonicPanasonic
EEU-EE2E220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EE2E220
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Fitxak: EEU-EE2E220.pdf
  • Mezua
EEU-EE2E220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EE2E220 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111907 pcs Datuen fitxa EEU-EE2E220.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series EE Ripple Current @ maiztasuna baxua 274.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 785mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEE2E220
P13640
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 8000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF