EEU-EE2E221
PanasonicPanasonic
EEU-EE2E221 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EE2E221
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
Fitxak: 1.EEU-EE2E221.pdf2.EEU-EE2E221.pdf
  • Mezua
EEU-EE2E221ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EE2E221 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20281 pcs Datuen fitxa 1.EEU-EE2E221.pdf2.EEU-EE2E221.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series EE Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.176A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.94A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEE2E221
P13650
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF