EEU-EB1H470H
PanasonicPanasonic
EEU-EB1H470H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EB1H470H
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-EB1H470H.pdf
  • Mezua
EEU-EB1H470Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EB1H470H fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3104 pcs Datuen fitxa EEU-EB1H470H.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 87mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 113.1mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEB1H470H
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF