EEU-EB1H470B
PanasonicPanasonic
EEU-EB1H470B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EB1H470B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-EB1H470B.pdf
  • Mezua
EEU-EB1H470Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EB1H470B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4021 pcs Datuen fitxa EEU-EB1H470B.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 87mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 113.1mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEB1H470B
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-EB1H3R3SH
EEU-EB1H3R3SH
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 1265254 pcs
Deskarga: EEU-EB1H3R3SH.pdf
RFQ
EEU-EB1H3R3SB
EEU-EB1H3R3SB
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 1550268 pcs
Deskarga: EEU-EB1H3R3SB.pdf
RFQ
EEU-EB1H470
EEU-EB1H470
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL