EEU-EB1H470
PanasonicPanasonic
EEU-EB1H470 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EB1H470
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-EB1H470.pdf
  • Mezua
EEU-EB1H470ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EB1H470 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6929 pcs Datuen fitxa EEU-EB1H470.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 87mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 113.1mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEB1H470
P13135
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-EB1H471
EEU-EB1H471
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 127015 pcs
Deskarga: EEU-EB1H471.pdf
RFQ
EEU-EB1H470B
EEU-EB1H470B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 4021 pcs
Deskarga: EEU-EB1H470B.pdf
RFQ
EEU-EB1H331B
EEU-EB1H331B
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Deskarga: EEU-EB1H331B.pdf
EEU-EB1H470SB
EEU-EB1H470SB
Deskarga: EEU-EB1H470SB.pdf
EEU-EB1H470SH
EEU-EB1H470SH