EEU-EB1H3R3SB
PanasonicPanasonic
EEU-EB1H3R3SB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EB1H3R3SB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.EEU-EB1H3R3SB.pdf2.EEU-EB1H3R3SB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
EEU-EB1H3R3SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EB1H3R3SB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1550268 pcs Datuen fitxa 1.EEU-EB1H3R3SB.pdf2.EEU-EB1H3R3SB.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 18mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 29.7mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEB1H3R3SB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3.3µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-EB1H3R3S
EEU-EB1H3R3S
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL