EEU-EB1H100S
PanasonicPanasonic
EEU-EB1H100S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EB1H100S
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-EB1H100S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEU-EB1H100Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EB1H100S fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 307836 pcs Datuen fitxa EEU-EB1H100S.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 44.55mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEU-EB1H100S-ND
EEUEB1H100S
P13478
Q1392273A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-EB1H101SJ
EEU-EB1H101SJ
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 705665 pcs
Deskarga: EEU-EB1H101SJ.pdf
RFQ
EEU-EB1H100SH
EEU-EB1H100SH
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL