EEU-EB1E470SH
PanasonicPanasonic
EEU-EB1E470SH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EB1E470SH
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: EEU-EB1E470SH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EEU-EB1E470SHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EB1E470SH fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 285129 pcs Datuen fitxa EEU-EB1E470SH.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 71.5mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P19605CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-EB1E470S
EEU-EB1E470S
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 344311 pcs
Deskarga: EEU-EB1E470S.pdf
RFQ
EEU-EB1E470B
EEU-EB1E470B
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 3841 pcs
Deskarga: EEU-EB1E470B.pdf
RFQ
EEU-EB1E471B
EEU-EB1E471B
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Deskarga: EEU-EB1E471B.pdf
EEU-EB1E470
EEU-EB1E470