EEU-EB1E471B
PanasonicPanasonic
EEU-EB1E471B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EB1E471B
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: EEU-EB1E471B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
EEU-EB1E471Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EB1E471B fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 494315 pcs Datuen fitxa EEU-EB1E471B.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 321mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 417.3mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEB1E471B
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF