EEU-EB1E470
PanasonicPanasonic
EEU-EB1E470 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EB1E470
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: EEU-EB1E470.pdf
  • Mezua
EEU-EB1E470ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EB1E470 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5978 pcs Datuen fitxa EEU-EB1E470.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 78mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 101.4mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEB1E470
P13125
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EEU-EB1E221S
EEU-EB1E221S
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 229955 pcs
Deskarga: EEU-EB1E221S.pdf
RFQ
EEU-EB1E331B
EEU-EB1E331B
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 611461 pcs
Deskarga: EEU-EB1E331B.pdf
RFQ
EEU-EB1E470SH
EEU-EB1E470SH
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Deskarga: EEU-EB1E470SH.pdf
EEU-EB1E470H
EEU-EB1E470H
Deskarga: EEU-EB1E470H.pdf
EEU-EB1E470SB
EEU-EB1E470SB
Deskarga: EEU-EB1E470SB.pdf
EEU-EB1E470B
EEU-EB1E470B