EEU-EB1H1R0S
PanasonicPanasonic
EEU-EB1H1R0S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEU-EB1H1R0S
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: EEU-EB1H1R0S.pdf
  • Mezua
EEU-EB1H1R0Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEU-EB1H1R0S fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6016 pcs Datuen fitxa EEU-EB1H1R0S.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series EB Ripple Current @ maiztasuna baxua 8mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 13.2mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak EEUEB1H1R0S
P13460
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1µF