OD8038-24MB-VXC
Orion FansOrion Fans
OD8038-24MB-VXC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8038-24MB-VXC
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD8038-24MB-VXC.pdf2.OD8038-24MB-VXC.pdf3.OD8038-24MB-VXC.pdf4.OD8038-24MB-VXC.pdf
  • Mezua
OD8038-24MB-VXCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8038-24MB-VXC fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.750 in H2O (186.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8038
RPM 5600 RPM Energia (Watts) 10.00W
Beste izenak OD8038-24MB-VXCX
OD803824MBVXC
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 54.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 50000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.400A
Errodamendu mota Ball Homologazioak cURus, TUV
Aire fluxua 89.0 CFM (2.49m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD8038-24MB-VXC10A
OD8038-24MB-VXC10A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Stockean: 6397 pcs
Deskarga: OD8038-24MB-VXC10A.pdf
RFQ
OD8038-24MB02A
OD8038-24MB02A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE
Stockean: 6288 pcs
Deskarga: OD8038-24MB02A.pdf
RFQ
OD8038-24LB-VXC01A
OD8038-24LB-VXC01A
Deskarga: OD8038-24LB-VXC01A.pdf
OD8038-24MB
OD8038-24MB
Deskarga: OD8038-24MB.pdf
OD8038-24LB-VXC5
OD8038-24LB-VXC5
Deskarga: OD8038-24LB-VXC5.pdf
OD8038-24LB01A
OD8038-24LB01A
Deskarga: OD8038-24LB01A.pdf
OD8038-24MB-VXC01A
OD8038-24MB-VXC01A