OD8038-24LB01A
Orion FansOrion Fans
OD8038-24LB01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8038-24LB01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD8038-24LB01A.pdf2.OD8038-24LB01A.pdf3.OD8038-24LB01A.pdf4.OD8038-24LB01A.pdf
  • Mezua
OD8038-24LB01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8038-24LB01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80.5X38MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80.5mm L x 80.5mm H Series OD8038
RPM 2500 RPM Energia (Watts) 3.40W
Beste izenak OD8038-24LB01AX
OD803824LB01A
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 32.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 50000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Speed Sensor (Tach)
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.080A