OD8038-48HB-VXC01A
Orion FansOrion Fans
OD8038-48HB-VXC01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8038-48HB-VXC01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
  • Mezua
OD8038-48HB-VXC01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8038-48HB-VXC01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 48VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.810 in H2O (201.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8038
RPM 6300 RPM Energia (Watts) 14.00W
Beste izenak OD8038-48HB-VXC01AX
OD803848HBVXC01A
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 57.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 50000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Speed Sensor (Tach)
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.300A