OD8038-48HBVXC
Orion FansOrion Fans
OD8038-48HBVXC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8038-48HBVXC
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
Fitxak: 1.OD8038-48HBVXC.pdf2.OD8038-48HBVXC.pdf3.OD8038-48HBVXC.pdf4.OD8038-48HBVXC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
OD8038-48HBVXCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8038-48HBVXC fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 48VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.810 in H2O (201.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8038
RPM 6300 RPM Energia (Watts) 14.00W
Beste izenak 1053-1274
OD8038-48HBVXCX
OD803848HBVXC
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 57.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 50000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.300A
Errodamendu mota Ball Homologazioak cURus, TUV
Aire fluxua 99.0 CFM (2.77m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD8038-48HBVXC10A
OD8038-48HBVXC10A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE