TUW3J20RE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TUW3J20RE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 20 OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: TUW3J20RE.pdf
  • Mezua
TUW3J20REren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TUW3J20RE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 20 OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 312430 pcs Datuen fitxa TUW3J20RE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Series TUW Erresistentzia 20 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHTUW3J20RE
OHTUW3J20RE-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound