TUW3J15RE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TUW3J15RE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 15 OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: TUW3J15RE.pdf
  • Mezua
TUW3J15REren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TUW3J15RE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 15 OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 287864 pcs Datuen fitxa TUW3J15RE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Series TUW Erresistentzia 15 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHTUW3J15RE
OHTUW3J15RE-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 15 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound